Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zooplus online rendelésetek...

Zooplus online rendelésetek nektek hány nap alatt szokott megérkezni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 23:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
A zooplusos csomagok Ausztriából, vagy Németországból érkeznek, azért tart tovább a szállítás. Tapasztalataim szerint 3-4 munkanap alatt szokott megjönni, én is sokat rendelek onnan. A hétvége nem tartozik bele .
2019. febr. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

A 3-4 munkanapot általában tartják, de ha biztosra akarsz menni, egy hétben érdemes gondolkodni - mivel külföldről jön a csomag, több átadási ponton megy keresztül. Onnantól, hogy eljut határon belülre, tényleg másnapra kihozzák, szóval ilyen szempontból korrektek, de ugye minél nagyobb a táv, annál nagyobb a hibalehetőség.

Olyan is volt, hogy kaptam mailt (akciós időszakban), hogy baromi sok a rendelés, csúszhat, és bocsi előre is, ehhez képest meg másnap mégis írtak, hogy futárnak átadva. :)

Összességében: a cég is korrekt, a futárszolgálat is korrekt, csak nyilván külföldről nem egyesével hozzák a csomagokat, ez lassítja.

Viszont a honlapon még azt is nyomon tudod követni, hogy melyik csomagelosztóközpontnál, melyik osztrák/német városban jár épp, onnantól kezdve, hogy jelzett a zooplus, hogy ők feladták. :) Illetve előző nap általában jön mail, hogy már itthon futárnál van, holnap hozzák, futárfüggően meg akár adott nap is, hogy X óra körül jön.

2019. febr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2-4 nap
2019. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na, reggel rendeltem.

Most 16:05-kor jött email, hogy nyomon követhetem a futárt, viszont ha megpróbálom ezt írja "Nincs találat.

Kérjük ellenorizze a csomagszámot (számokat), vagy a küldemény hivatkozási számát (számait)."


De gondolom csak várni kell...

2019. febr. 1. 16:28
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, a csomagkövetést még nem aktiválják egyből.

A Petissimotól én is jobban szeretek rendelni, gyorsabb.

A zooplus tényleg több napba is beletelik mire ideér, náluk 4-5 nap a reális szerintem.

2019. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!