Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó gazdája lennék egy kutyusnak?

Jó gazdája lennék egy kutyusnak?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk. 2.emelet, lift van. Egy közepes kutyusom lesz, ha lesz(20kiló körüli normál súlyban). Napi 4x vinném ki. Összesen egy nap 4 órát tudnék kint lenni vele. Amikor itthon vagyunk, akkor kirándulni vinném(ez heti 1-2alkalom) ilyenkor 7-et vagy 8-at is. Ételnek a Platinum vagy az Optimanova vagy a Brit Care száraztápok közül választanék neki. De főznék is mellé(aprócsontos husit, mert azt a kutyák szeretik és levest zöldségekkel, rizst). Minden nap megfésülném, ápolnám és sokat simizném.

Szerintetek boldog lenne velem egy kutyus?


2019. febr. 1. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom nem ismerlek. De amúgy meg az a kutya is boldog amelyiket verik. Szóval olyan nagy baja biztos nem lesz veled.
2019. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Fajtától függ. Ha egy okosabb kutya akkor szétszedi a lakást mert a simizés nem elég az agyfárasztáshoz neki és unatkozik. Ha terelőkutya vagy valami egyéb munkakutya az meg még energikusabb,egy terrier típusú elpusztítja a lakást egy délután alatt ráadásul folyamatosan ugatni fog. Egy nyugis ölbekutyának ennyi elég,valami szőrös plüssállat típusú vagy idősebb jó lehetne.
2019. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja, azt nem írtam, hogy mindenféleképpen menhelyről lesz a kutyusom, már kis is néztem, onnan tudom, hogy mekkora.

A kutyus 9 éves.

2019. febr. 1. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Te is tudod, hogy amiket leírtál az mind szép és jó. Nyilván nem nagyon lehet belekötni. DE nem az a lényeg, hogy mit gondolsz most...hanem hogy később mit cselekszel. Mert fog kint esni az eső, meg lesz bazi hideg is és akkor mér nem fog olyan jól hangzani amit leírtál :D
2019. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én a meleget utálom, de értem a célzást.

Megoldom vhogy, pl reggel hűvösben sétálunk nagyot. Vagy lemegyünk fürödni a strandra.

2019. febr. 1. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobbat akarod neki és felelősségteljes vagy akkor nálad mindenképpen jó helye lenne. Biztosan örülne egy 9 éves kutyus ha otthonra találna.
2019. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, de tápot a kutyád igényeihez mérten válassz.

Platinum jó, de pl a vizslám Joserat kapott, ami szintén nagyon jó, de neki nagyon sok volt a széklete tőle. Lehet egy táp nagyon jó, ha a kutyádnak másra van szüksége.

2019. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, de két éve múlva már nem így fogsz vele foglalkozni, vagy még annyi sem kell. Nem tudom hány van éves vagy, majd jön a középiskola, ott ha jól akarsz teljesíteni nem lesz 4 órád kutyázni.
2019. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De mivel menhelyi kutya tuti elég boldogság lesz neki az is, hogy van otthona, gazdája és szeretik. 8-as vagyok.
2019. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!