Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Colliek mennyiért...

Border Colliek mennyiért fedeznek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Fedeztetés előtt meg kellene nézni, hogy a felmenők törzskönyvei rendben vannak-e.
2019. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A szín egyenlőre sokad rangú. A bordernek rengeteg örökletes betegsége van. Dp-re, ocd-re, gerincre, szemre, szívre, stb szűrve van a fedezőkan? Az idegrendszere rendben van? Mi igazolja? Tenyészszemléje van? És mivel munka fajta, nem ártana némi munka eredmény sem, bár ez már nem kötelező -az előzőekkel ellentétben.

És persze kell, hogy a kölykök is törzskönyvet kapjanak, hisz csak így lesz igazolható, hogy kik is a szülők, mit hordoznak, mit örököltek a kölykök.


Szerintem maradj meg a hobbi kutyázásnál és dolgozz. ne a kutyádból akarj pénzt kisajtolni!

2019. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Épp most pusztult el egy BC a fajtamentőknél, mert az idióta szaporítók olyan párost állítottak össze, amivel az utódok garantáltan örökletes genetikai betegséggel születtek, nem tudom, hány ilyen kiskutya lett, én az egyiket láttam, siralmas állapotban volt, és nem értem, hogy hagyhatták szerencsétlent szenvedni, mikor már rohamosan romlani kezdett az állapota, és miért nem altatták el, hogy megkíméljék a további szenvedésektől. Ne szaporíts, kérlek, így is sok a gazdikereső.
2019. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

BC-nél nem mindegy milyen színűt párosítanak, melyik milyen szín hordozó,mert abból szoktak a problémák lenni süketség,epilepszia mindegy egyéb genetikai betegség.


De gondolom ezekkel a kérdező tisztában sincs,csak a pénzt látja a kutyájában.

2019. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!