Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Látott már valaki jól nevelt...

Látott már valaki jól nevelt palotakutyát?

Figyelt kérdés

Olyanom lesz és szeretném nevelni. Ne ugatós, akaratos, főnökösködő legyen belőle.

Ül, marad, nem, stb parancsokra szeretném tanítani, plusz rendesen sétáljon, meg ne érezze magát vezérnek.


2019. febr. 2. 15:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na én ilyen veszett korcsot nem akarok. 😃

Vinni fogom társaságba, nem lakás dísz lesz. Szokja meg a külvilágot.

2019. febr. 3. 14:43
 12/13 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk (szintén pekingi) kifejezetten jól nevelt. Tud pacsit adni, pitizni, ül, marad, behívásra jön, illeve ha azt mondjuk “helyedre” akkor oda megy. Ismeri név szerint a játékait, ha mondjuk melyiket, odahozza nekünk. Nem kap oda senkinek sem, aki nem szimpatikus neki, azt van, hogy egy vakkantással jelzi.
2019. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 krobika123 válasza:

Szia!

Igazából ez egyén függő, nem inkább pedig fajta. Nekem 2 pincsim is van, az egyik 8 éves, érti amit mondok neki, amire megtanítottam. pl.: elengedem póráz nélkül, majd mondom neki gyere Gyuri vissza és egyből jön, a másiknak pedig teljesen más a természete ő is érti, tudja ha rosszat tesz, mégsem engedelmeskedik, szóval szerintem ez szerencsén múlik.

2019. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!