Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorát ugrathat?

Mekkorát ugrathat?

Figyelt kérdés

Van egy labrador keverék kinti kutyám,már 8 éves de nem látszik rajta.

Csináltam neki ,,helyességből" egy majdnem 2x akkora akadályt mint ő és simán átugrotta.

Nem szeretném ,,tönkretenni" szoval az lenne a kérdésem mennyit es mekorrat ugorhat egy nap?


Csak hobbiból, szeretnék valami közöst ,,tanitani" , parancsolni neki !


(Nem , nem kényszerítem)


2019. febr. 5. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy 8 éves kutyát ne ugráltass maximum kb. akkorát amit kényelmesen áttud lépni. Már idős ehhez a pattogáshoz. Ha közös dolgot akarsz neki tanítani akkor ilyeneket taníts, hogy ül fekszik pacsi hempereg szlalom, pakoljon egy dobozba. menjen át ott ahol te kéred, meg ilyneket, tehát ami inkább agyi fárasztás mint testi megterhelés.
2019. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eddig sportoltál vele valamit?
2019. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mint mondtam nem kényszerítem :)))

A kutya élvezetből ugrik :)))

Ne legyünk már ilyen elítélők...


Régebben kb 3 éve sokat ugrattunk vele, azóta csak le van fárasztva egy óriási udvaron

2019. febr. 5. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább taníts neki trükköket és sétáltasd többet, de ne olyan akarj, ami tőnkre teszi a gerincét és az ízületeit!
2019. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ezt nem mondhatjuk sportnak
2019. febr. 5. 18:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Agility nem érdekel esetleg? De amúgy akkor is, ha élvezetből teszi, a fokozatosság fontos.
2019. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen. Ezért tettem fel a kérdést😊

Sajnos itt kb 100-150km környéken nincs agility pája és nem birja az embereket,más állattal kijön de az emberek....

Nem a legszebb élete volt...

2019. febr. 5. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Gerinc és dp szűrése meg van?
2019. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem. Örökbe lett fogadva
2019. febr. 5. 19:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól még meg lehet csináltatni! Meg is kellett volna, mielőtt elkezted ugratni!
2019. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!