Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 40 papírból milyen kutyát...

40 papírból milyen kutyát vehetek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 19:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Oszt eltartani hány papírbó' szeretníd?
2019. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Metionin ***** válasza:
79%
A menhelyek tele vannak kölykökkel. Ha nem fajtatiszta vagy fajtajellegű kutyát akarsz akkor könnyen találsz kölyköt. Fajtamentőknél kevés a kölyök mert oda nagyobb korukban kerülnek be jellemzően a kutyák.
2019. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nincs kiválasztott fajtám. Csak nem szeretném ha kicsi lenne. De azt sem hogy akkora mint egy ló.
2019. febr. 6. 19:51
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Minek tetted fel egyáltalán a kérdést? kb. 10-en megírták neked nagyon helyesen, hogy ennyi pénzért szaporítótól kapsz valami fajtapiszkos, vagy betegségekre hajlamos kutyát. Te akkor is szentül hiszed, hogy a jófogásról olcsóbban is kapsz pl. Rottweilert, akkor meg hajrá vedd meg, de ne mi legyünk a hibásak, hogy ezzel nem értünk egyet.

A fajtatenyésztők oldalain rengeteg infót találsz arról miért ennyi-az annyi, ha kicsit is érdekelne a téma tájékozottabb lennél.

Nekem többnyire menhelyi kutyáim voltak, nem azért mert nincs pénzem, csak nekem tökéletesek voltak ők is, nincs is igazán rossz tapasztalatom.

2019. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Én húszért vettem németjuhászt.


Aztán az állatorvosi költségek 150 fölé rúgtak. :)

2019. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

Keveréket, fajtatiszta kutya ennyiért nincsen.

(Keverékért pedig nem kell ennyit adni).

2019. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Keverék kölyköt. Sajnos nagyon gyakori, hogy vemhes kutya kerül be a menhelyre, így rengeteg az egész pici kölyökkutya a menhelyeken.

A fajtatiszta kutyák közül legolcsóbban a magyar fajtákat lehet kapni. Nekem mudim van, őt 5 éve vettem 60.000 Ft-ért. Ennél olcsóbban nem kapsz tenyésztőtől semmilyen fajtát. Viszont pulit, pumit, mudit ma is lehet venni 60-80 ezer Ft-ért.

2019. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből keress akkor egy besikerült almot ha nem akarsz menhelyt, de fajtatiszta kutyát nem kapsz érte. A kezdeti költségekre meg talán elég.
2019. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
Ajajaj... Inkább fordítsd ezt a pénzt a buta, műveletlen fejed képzésére! Ilyen foglalmazó képességgel hol tudsz elhelyezkedni, kiscsillag? És ennyire gusztustalan helyesírást hol szedtél fel?
2019. febr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Mi bajod a helyesírásommal apafej?
2019. febr. 7. 09:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!