Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 40 papírból milyen kutyát...

40 papírból milyen kutyát vehetek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 19:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
29%
Például, hogy jól láthatóan a vesszőkről még életedben nem hallottál. Biztos pont aznap voltál beteg, amikor ezt tanították az általánosban... De legalább azzal tisztában vagy, hogy a stílusod és értelmi képességed a béka segge alatt van.
2019. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
86%
Megírták már 15-en, de hadd írjam meg én is! Eltartani sokkal drágább lesz, mint megvenni! Havonta min. 10 ezer forint, és még ezzel is keveset mondtam. Na meg kell félre tenni pénzt a hirtelen jött orvosi vizsgálatokra, amikre nem számítasz.
2019. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Én hiszem, hogy a kutya társ, barát, családtag.

Miért számít hogy ingyen kapott vagy száz ,,papír"-ért vásárolt?

Nem attól lesz jó kutya, hogy fizettél érte. Tőled lesz jó társ, ha foglalkozol vele és szereted.


+tapasztalat: a menhelyről hozott kutya több hálát és szeretetet ad. Amelyik kutya megjárta az utcát, az örökké hálás lesz Neked amiért otthont adtál neki.


Kérlek kedves kérdező, hogy nézz magadba és őszintén döntsd el, hogy lesz-e rá elég időd?

Vagy ha a kutya fél szilveszterkor a tüzijátéktól gondoskodsz a biztonságáról?

Ha beteg lesz tudsz kivenni szabadnapot azért, hogy állatorvoshoz vidd?

Amikor nyaralni mész lesz aki gondoskodjon róla?

Egy kutya sokban hasonlít egy kisgyerekre. Mindenbe bele kell számolni őt is, bármit csinálsz.

2019. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!