Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős westie nedvestáp?

Idős westie nedvestáp?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Westink már nem tud sajnos száraztápot enni! Valami nedvestápot keresnénk neki. Mivel érzékeny a bélrendszere, nem találtam semmi lehetőséget. Mindig is Royal Canin, Acana, Orijen tápokat evett. Ilyesmi minőséget szeretnék, nem muszáj olcsónak lennie. Royalban találtam de csak yorkienak meg csivavának valót, meg csirkés-gabonásat ami nem jó neki!
2019. febr. 6. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az áztatás nem működik?
2019. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tetszik neki
2019. febr. 7. 07:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi van abban a konzervesben, amiért csak yorki, meg csivava eheti?
2019. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekik való kicsi adag. Az én kutyámnak 3-4 csomaggal kéne megennie, az meg kicsit drága.
2019. febr. 7. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:

A bevált tápot forró vízbe áztasd be. Akár ráönthetsz húslét, kicsi konzervet keverhetsz bele, stb.

Nincs már foga a kutyádnak egyáltalán?

2019. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos
2019. febr. 8. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vettem csirkecombot, mellet, szárnyat.Megfőztem puhára iciipicit sós vízben, répával, kicsi rizzsel.Húst kiszedtem, ledaráltam, vissza levesbe.Jó sűrűre.Öreg kutyámnak.Meg volt hogy csak darált főtt húst kapott.Vagy vannak 70% hústartalmú konzervek is, önmagában vagy apró szemű szárazat beáztatsz vízbe, és belekevered a konzervbe.

De én adok neki -igaz ez nem idősnek való-Brit Care adult S méretű bárányos tápot, ami olyan apró, hogy az én kutyám simán megeszi.De én adok apróra vágott nyers csirkemellet is.Imádja, ez a mindene.

2019. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!