Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vonyíthatott, az amúgy...

Miért vonyíthatott, az amúgy soha az életben nem vonyító westie kutyám az éjszaka közepén?

Figyelt kérdés
7 éves, 7 év alatt a büdös életben nem hallottam vonyítani. Kintről nem hallhatott hangot, mivel teljes csend volt, a házban is. Pihent az ágyamon, szerintem nem aludt teljesen, és hirtelen felemelte a fejét és elkezdett 5 másodpercig hangosan vonyítani. Utána pedig rámnézett. Lehet fájlalja valamilyét? Volt neki még december közepén műtétje sérvműtétek utáni komplikációk miatt, lehet azt fájlalja megint, vagy fáj neki valami? Komolyan megijesztett vele...
2019. jan. 18. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak hallott valami vonyító hangot messziről. A kutyák füle nagyon érzékeny. Ha több kutya van együtt tartva, akkor együtt vonyítanak. Magányosnak, szomorúnak érzik ilyenkor magukat.
2019. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Több opció lehetőséges.

1, amit Te írtál, hogy fájlalja valamijét

2, álmodott valamit akár félálomban is, és megijedt hirtelen

3, lehet hogy hallott valamit, amit Te nem (tudod, hogy sokkal jobban hallanak)


Remélem 2. vagy a 3. opció lesz. Mindenesetre derítsd ki, és akkor nyugodj meg, ha az elsőt teljesen ki tudod zárni.

2019. jan. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Soha nem szokott válaszolni vonyításokra, ő se vonyít soha. Mentőautó se ment el, teljes csend volt, persze neki jobb a hallása de akkor is csend volt. Sokszor hallott vonyítást élőben és videókon farkasoktól is, nem érdekli, ez neki valahogy ösztönösen jött hirtelen a semmiből, ezért tűnődtem el rajta és ijesztett meg. Nem aludt, csak úgy lehunyt szemmel pihent. Hát igen remélem nem újul ki valami nála. Köszi azért mindenkinek.
2019. jan. 19. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!