Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül kb egy yorki...

Mennyibe kerül kb egy yorki kutya?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb!
2008. nov. 8. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a legolcsóbb tenyésztötöl az negyven ezer forint.
2008. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Tenyésztőtől a 40ezer felejtős.Génhibás,tenyésztésre,sőt még egyszeri pároztatásra sem alkalmas yorkit,igen,lehet,hogy kapsz 40ezerért,de ennyiért max kisfiút.A legolcsóbb génhibás kislány olyan 50ezernél kezdődik.Ha a későbbiekben,ha nem is tenyészteni,de 1-2-szer pároztatni szeretnéd,akkor olyan 50-60 ezerért kapsz.Viszont,ha tenyészteni szeretnéd őket,akkor nem mindegy egyáltalán,hogy milyen vérvonalú,és milyen kennelből jön hozzád,viszont ez már jócskán 80ezer fölött van.

/Pici cutte/

2008. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hozzászólásaitokat!!
2008. nov. 8. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Az én kiskutyám olyan 75 volt törzskönyvel együtt.De olyan 40-50 körül már kapsz, és az hülyeség, hogy génhibás meg ilyenek.Nincs semmi bajuk azoknak a kutyáknak sem, csak a szüleiknek nincsenek kiállítási papírjai(arról nem is beszélve hogy sok esetben hamisak, legalábbis én már találkoztam ilyen esetekkel).És érdekes módom a kutyáinknak semmi bajuk sincs, nem génhibásak, pedig mi sem a legdrágább tenyésztőtől vettük őket.
2008. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs semmi baja ha 40 50000-ért adják!
2008. nov. 8. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Azt te nem tudhatod, hogy nincs semmi bajuk!

A génhiba alatt nem eldeformálódott kutyákat kell elképzelni. Eszeveszettül összepároztatott, génhibás kutyákat, akik nem fogyatékosak, vagy ilyesmi.. most hogy magyarázzam el? ;) Na, szóval a vérvonaluk pocsék, stb.

Csak a magyar ember nem hajlandó fizetni a minőségért! "Mindegy milyen, csak olcsó legyen." Ha engem ezzel felhívnak (tenyésztő vagyok) azonnal lerakom a telefont. A szaporító évente 2-3 génhibás almot lehoz, nekem 2-3 évente van almom, de azok kiváló vérvonalú kutyák, és csak olyan gazdijelöltjeim vannak, akik leellenőrizhetőek, megbízhatóak... a szaporító, az szaporító.. aki 40. 000 forintért vesz kutyát, meg is érdemli ;)

2008. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a 100ezresnek is lehet örökletes betegsége.ezt 100százalkig senki se tudja kiszűrni.mi az egyiket 80ért vettük,tknélkül,szaporítótol(nem tudtuk,h az)sokáig beteges volt,volt,h 2hetente jártunk dokihoz,mindig más problémával.a másodikat 60ért vettük,9hónapos,soha semmi baja nem volt,életébe kétszer hányt,azt is azért mert kaja után össze vissza futkosott.ő sokkal erősenn immunrendszerű,mint a másik.ha hobby kutyaként akarod tartani,azért egy 50-60ezret szánjál rá!
2008. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%

Drága utolsó válaszoló!

Itt nem az áron van a hangsúly!! Hanem a TENYÉSZTŐN és a SZAPORÍTÓN!

Mostmár világos?

2008. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
neked nem vagyok drága,ok?és én csak a tapasztalatomat írtam le,és igenis az árról van szó,OLVASD EL A KÉRDÉST!
2008. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!