Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Francia bulldog szobatisztaság?

Tehát adott egy 5 hónapos kis francia bulldog, aki félig-meddig szobatiszta. Ez alatt azt értem, hogy kaki napközben egyáltalán nincs bent, reggelre viszont lerak egy-kettőt. Pisivel az a helyzet, hogy nagyon gyakran pisil, ami egyelőre nem gond, mivel kertesházban van, sokat van kint, vagy csak kiengedve ilyen 5 percekre. Viszont egy pár hónapon belül már társasházba költözünk, ahol egyedül leszek, nem tudok majd kijárkálni vele 2 óránként, ha dolgozok. Első kutyám, szóval nem vagyok 100%-ig tisztában a dolgokkal, ezt kinőheti? Lehet még csak kicsi és nem tudja sokáig tartani a pisit, kakit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: francia bulldog, szobatisztaság

febr. 9. 13:44  Privát üzenet  

A válaszok
viktoria111 nevű felhasználó válasza:

nekem,van amikor ugy kell kiraknom öket az udvarra,mert 7 ora utan sem tudom kicsalogatni öket,pedig 4és 5 honapos korukban kerültek hozzánk ,nem voltak szobatisztak,de szerintem ez pár honaig eltart mig megszokja

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 10. 18:52 Privát üzenet
Amikor az enyem o is bekakilt mire haza ertem munkabol es elbujt mert felt, tudta h nem szabad neki de szegeny nem birta ki :) nehezen tudjak vissza tartani meg ilyenkor amikor kicsik

# 2/3Időpont febr. 11. 00:20 Privát üzenet
amikor az enyem kicsi volt **** lemaradt**

# 3/3Időpont febr. 11. 00:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy vegyem rá anyukám hogy a kutyám bent lakhasson?
1,5 éves francia bulldog nem szobatiszta?
Ha elkezd pisilni a szobaban a kutyus es ha en erre gyorsan felkapom es leviszem akkor meg mar nem hajlando pisilni!?
Kis vagy közepes testü kutya kinti-benti tartasra?
Felnőtt mentett kutya szobatisztaságra szoktatása?
Hogyan szoktassam a kutyát szobatisztaságra?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!