Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis-közepes méretű kutyák,...

Kis-közepes méretű kutyák, akikkel lehet azért sportolni is?

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Border Collie?

Agarakat nem nagyon ajánlom. Ők inkább minőségben (gyorsaság) mint mennyiségben teljesítenek.

2019. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Spánielek, retrieverek, vadászkutyák, bull típusú kutyák, terrierek, kisebb vizslák, szánhúzó fajták
2019. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
én nem valami sok kutyafajtát ismerek de a német spiccel pl. lehet sportolni.
2019. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Terrierek?

Chipperke?

Uszkár?

2019. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Border collie (vagy keverékei, akár menhelyről), spiccek közül a közepes és nagy spiccek is jó sportkutyák (nem értem, miért lett lepontozva), jack russen terriert olvastam még, akik nem nagyok és jó lehet.
2019. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Mudi
2019. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen sport? Volt már kutyád? Dolgoztál, versenyeztél már kutyával?
2019. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Úgy tűnik hogy nektek még sose volt spiccetek. Nekem volt, és higgyétek el simán lehet vele sportolni. Nézzetek csak utána. Több nagyon is sikeres spicc kutya van akikkel sportolnak.(Vagy azt hittétek hogy a kis pomerániai törpespiccekre gondolok?Mert ha nem akkor nem tudom miért vagyok lepontozva de az biztos hogy nagyon nem ismeritek ezt a fajtát.)
2019. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!