Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle 2-ik kutyanak?

Beagle 2-ik kutyanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2ik kutyanak, napi 8 ora egyedullettel, benti tartassal erdemes beaglet tartanom?

Tudom, hogy makavs kutyak es szokosek, de a hazunk/udvarunk is szokes biztos. Mennyivel masabb a nevelese egy tacskoenal?

A joval nagyobb mozgasigenyen kivul?

Neten sok ellentmondasba utkoztem, de meg a kutyas konyvekben is veluk kapcsolatban. Van ahol azt irjak, hogy csendes , konnyen tanithato, masjol pedig, hogy hiperaktiv es makacsabb mint egy oreg oszver.

Beagle gazdik velemenye is egymassal szembe megy..

Fajtamentoknel szeretnek majd probalkozni.

Ivartalan tacsi kanhoz hoznam, aki szinten makacs de ennek ellenere nevelheto kutya. Nagyon turelmes vagyok..

Valaszokat elore is koszi



2019. febr. 9. 23:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Makacs*


Helyesirasi hibakert bocs, telefonrol vagyok.

2019. febr. 9. 23:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem angol cocker spánielhez jött másodikként. Mindkettő ivaros kan volt. Nem volt semmi problèma,jól elvoltak,együtt aludtak :)

De ez volt a sorrend:

spániel

nagy gonosz szürke kandúr macska

beagle :)))


A nevelèse nem volt annyira egyszerű,mint a spànielé. Kb 1.5 éves lehetett,mire biztonsággal el mertem engedni a réten pórázról. A spanival ketten nagyon tudtak futkározni. Később sokat segített a beagle,mikor a spani megvakult meg megsüketült. Mindig megkereste az udvaron,figyelt rá :))

2019. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi valaszod. :)

Lakasban mennyire van el? Nagyon ugatos kutya? Szobatisztasag stb nagyon kemeny dio?

2019. febr. 10. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan! Elég sok ismerősöm választotta ezt a fajtát, rendes dolgozó emberek, elvan a kutyus otthon, nem rongál, van akinél baba mellett van! :-)

Szerintem nagyon okos kutyafajta.

Tud ugatni, igen, jelez ha úgy gondolja. De szerintem kellő odafigyeléssel ez is normális szinten tartható!

Minden kutya ugat, ezt vállalni kell vele.

Vágj bele! Boldog kutyázást! :-)

2019. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!