Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos Golden retrieverem...

4 hónapos Golden retrieverem van. Mennyi száraz tápot adjak neki összesen egy nap? Meg ha idősebb lesz akkor mennyi kell neki? Semmilyen oldalon nem találtam választ. (lehet nem kerestem eléggé)

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Rá van írva a tápos zsacskóra...
2019. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Először is mivel eteted?

A tápon van etetési útmutató, azt vedd alapul.

2019. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Így nem lehet megmondani. Attól függ mivel eteted, meg attól hogy most mekkora a kutya súlyban vagy méretben. Van a tápon etetési útmutató
2019. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik tápon ott az etetési útmutató, annak megfelelően kell adagolni, ez táponként eltérő, úgyhogy nincs általános recept. Esetleg ha azon nem igazodsz ki, akkor írd le ide, mit kap most, és biztos, hogy lesz, aki segít elmagyarázni, hogyan értelmezd.
2019. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos hogy az etetési útmutató jó!

A kutyánag egy nap a saját (aktuális)testsúlyának a 2%-át kell ennie!Vagy ha sportosabb mint a vizsla,agár akkor a 3%-át!(ez nem egy étkezésre vonatkozik hanem egy napra!)

2019. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha gondolod felkereshetsz privátban és segítek az etetéssel kapcsolatban!
2019. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem kerested eléggé, mert mindegyik webshopban ott az etetési útmutató is, plusz a táp weboldalán is megtalálod és a zacskóra is rá van írva... Ha tényleg nem találod, akkor az valami noname táp lesz.
2019. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, azért jártam én már úgy, hogy ismert márkának jól el volt rejtve, mondjuk megérne egy kritikát az oldal, de nem foglalkoztam vele, mert nem ért annyit a dolog...
2019. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!