Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 honapos kutyam le “szeretne”...

4 honapos kutyam le “szeretne” dominalni. Mi a teendo? Bovebben alabb:

Figyelt kérdés

Probalkozik, probalkozik. A parom labat, a parnat, es most az en labamat is egesz nap dugni akarta. Felettebb idegesito, es termeszetesen nem hagyom. Meg a parnat sem, az sem arra van! Ott mindjuk konnyebb dolgom van, mert lenyomom, lefekszik, es fekve folytatja a ragcsalast. A labammal mar nehezebb. Foleg ma! En nem tudom mi szallta meg! Egesz nap csimpaszkodott volna. En kitertem, fujoltam, eltereltem, hogy jatekot adtak neki “magam helyett”, leultettem, hogy akkor gyakoroljuk az alap dolgokat stb. Szoval probalkozom, ne gyertek azzal hogy le kell szoktatni, Meg ennek mi a jelentese stb. mert tudom mi!!!


A kerdes az, hogy HOGYAN?!?! Ez igy jo ahogy fent irtam, csak turelmetlen vagyok? Elegge kiakasztott ma 😫



2019. febr. 12. 19:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolso: koszonom. Ha tulporog valoban segit a grabancon ragadas. Meg csak nem is vinnyog, Szoval fajni gondolom nem faj neki. Viszont ugy nez ki ebbol megerti. Utana megy inkabb jatekokat ragcsalni😂
2019. febr. 18. 20:01
 12/12 anonim ***** válasza:
Most nagyon divat ez a csak pozitívan, csak jutalommal nevelés. Ami remek dolog, nagyon gyorsan fejlődik ezáltal a képzés is, a gazdák tudatossága is, eljárt az idő a büntetés központú nevelés felett. De önmagában csak ez az r+ nem működik a gyakorlatban a kutyák 95%-ánál.
2019. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!