Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az 1éves szuka kutyám miért...

Az 1éves szuka kutyám miért kakil a szobába?

Figyelt kérdés

Van egy yorki pincher keverék kutyusom.Nagyon okos és kedves kutya.

Szobatiszta kiskora óta.

De mostanában azt csinálja hogy,bemegy a lányaim szobájába és a szőnyegre kakil egyet.És a konyhába pisil.

Pedig az előtt jött be mert kint volt.

Semmi jelét nem mutatja hogy esetleg ki kéne mennie.csak simán kinyomja és csókolom.

Először nem csináltam semmit csak feltakarítottam.

De már napi szinten műveli.És már tegnap rászoltam hogy ez fuj!akkor ment a hejére és még ő duzzogott:)

Nagyon szeretjūk de ez már egy kicsit tulzás.

Köszi a válaszokat.


2019. febr. 15. 06:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
A szőnyeget a kutyák hajlamossak “pelenkaként” tekinteni. Ilyen esetben vedd fel a szőnyegeket kb 1-2 hónapra, mindig szidd meg erőteljes hanggal a kutyát ha rossz helyre piszkít. Azonnal ecetes mosószeres keverékkel töröld fel, tegyél ki neki az ajtó közelébe pelenkát. Idő után le fog róla szokni.
2019. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Sokszor figyelemfelkeltésként is csinálnak ilyet. Valószínűleg kevés foglalkozást-mozgást-szeretetet kap. Nagyobb sétákat, több jutalom falattal való foglalkozást ajánlok. Ha szeret labdázni, azzal is fárasszátok.
2019. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Mennyi időt sétáltok? Enni mikor szokott kapni sétához képest?
2019. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sok szeretetet kap enni is rendszeresen eszik.

Setálni minden nap visszūk.

Lehet felveszem a szønyegetet.A pelusra nem szeret menni .kölyök korában sem szokott rá

2019. febr. 15. 11:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem jól tettem fel a kérdést ezek szerint.

Egy séta mennyi idő, és mikor kap ehhez képest enni? Előtte, utána, mennyi idővel?

2019. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ivaros még a kutyád?
2019. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Séta előtt kap enni kb 30percel.

Kint mindig elvégzi a dolgát.

Azert nem ertem miert csinálja.

Napközben is kijár a kertbe.

6.válasszoló igen még ivaros

2019. febr. 15. 13:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ekkora kutyánál számít-e, én séta után adok enni a kutyámnak (8 kg-os keverék), több idő van emészteni.

Másrészt ivartalaníttatni sem ártana, gondolom, aki kérdezte, nem véletlenül.

Nálunk az enyémmel egyszer történt csak baleset, nem kaptam rajta, de megszagoltattam vele és szidást kapott, sokan mondják, hogy nem fogja érteni, ha nem akkor kapja a szidást, amikor épp történik, de az enyém pontosan értette, hogy mi volt a baj, azóta ugyanis nem fordult elő ismét.

2019. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyit sétál egy nap?
2019. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megjelöli a székletével a lányaid szobáját. Mert a kutyák széklettel is jelölnek. A pisiléssel ugyanez a helyzet. Nem csak kanok szoktak jelölni.
2019. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!