Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet venni kutyának...

Hol lehet venni kutyának Béres cseppet?

Figyelt kérdés

Neten nézelődtem, azt írták Dm-ben. Voltam is háromban de egyikben sem volt! Netről rendelni kicsikét drágának tűnik. Voltam pár kztyás boltban, de ott sem volt.

És valóban olyan jó ahogy mondják? Hogy pár hét alatt olyan szép lesz tőle a kutya szőre?

A Béres csepp oldalán olvastam hogy az embereknek való csepp annyira használt a kutyáknak, azért fejlesztették ki a kutyásat. Tehát akkot emberit is lehet nekik adni?


2010. júl. 1. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan adhatsz neki emberit is, csak számold ki a mennyiséget, mert az emberi 70 kg-ra van számolva, azt oszd le úgy, hogy a kutyának való mennyiség legyen beőle.
2010. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először fura volt, hogy Béres csepp kutyáknak? :O De rákerestem és már tudom miről beszélsz. Nálunk a nagyobb kutyás boltok forgalmazzák. Pl: Fressnapf, AlphaZoo, vagy a piacos állatfelszerelés bolt. De orvosoknál is lehet kapni. Vagy ha nagyobb városban laksz, akkor állatgyógyszertárban.
2010. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem adnám neki az embernek valót, mert ha az lenne jó nekik akkor nem csináltak volna kutyáknak valót.

Amúgy Fressnapfban, állatorvosnál, állatpatikákban lehet kapni, illetve kisebb állatfelszerelési boltokban is láttam már.

Étvágyat csinál neki, arra figyelj oda.

2010. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyobb városban lakom és voltam a Fressnapfban de én nem találtam ott sem...
2010. júl. 1. 16:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Ketten is írjátok, akkor lehet rosszul néztem?
2010. júl. 1. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

fressiben pedig szokott lenni

szerintem egyébként jobb az immunovet

[link]


annyivel jobban jársz vele hogy a kutya kajájára kell szorni, igy biztos megeszi a kutya

2010. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az én kutyám mindent megeszik amit kell ugyanis a szájába rakom ő meg szépen lenyeli és ennyi, nálunk nincs taktika meg könyörgés... Nem kell túlaggódni.
2010. júl. 1. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az állatpatikában lehet kapni.
2010. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!