Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! Valakinek a kutyája...

Sos! Valakinek a kutyája Beagle Pain szindromas? Annak a kronikus valtozata érdekelne. Le tudnatok nekem irni az a betegseg milyen tunetekkel jar? Elore is nagyon koszonom a segitseget, nagyon el vagyok keseredve😭

Figyelt kérdés

#kutya #betegség #beagle pain kronikus valtozata
2019. febr. 16. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A betegségnek alapvetően két megnyilvánulási formája van. A gyakoribb heveny forma, illetve a kevésbé ismert idült megnyilvánulás. A heveny formára jellemző a merev nyaktartás, nyaki fájdalom, jellegzetes merev járás, láz, étvágytalanság. Az idült forma fizikális tünetei között megjelennek a neurológiai funkciókiesések, mint a helyzetérzékelés zavara, illetve egyéb eltérések a reflextevékenységben, sőt súlyos esetekben járásképtelenné is válhat az állat. Az ismeretlen kóroktanú immun-mediált poliartritiszben (IMPA) szenvedő kutyák több mint 46%-ban mutatnak hasonló tüneteket és ezeknél az állatoknál IMPA mellett SRMA-t is diagnosztizálható.
2019. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mit kell tenned, ugye?

Részvétem!

2019. febr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves első válaszoló! Szerintem a mi esetünkben az idült forma jellemzo.

Kedves 2.! Nem értem hogy érti ezt? Kérem fejtse ki!

2019. febr. 17. 09:45
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

2.vagyok.


ALTATÁS.

2019. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És mégis miért? Ha ez remélhetőleg nem a heveny, idült forma, abból sem lehet javulás?

(Ilyen rosszindulató hozzászólást köszönöm, nem kérek☺️. Ha csak ennyit tud hozzaadni, tartsa magában! Én nem adom fel ilyen könnyen!)

2019. febr. 17. 10:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem erti mire gondolok. Nem azt mondtam, hazudozzon itt nekem, hanem hogy ilyen segito valaszt adjon, mint az 1.valaszolo.
2019. febr. 17. 11:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Ment privat.
2019. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen ez így hirtelen nagyon csúnyán hangzik amit mondott. DE csak azért mondja, mert sajnos ez nagyon fájdalmas a kutyának. Sajnos én magam is átéltem és küzdöttük sokáig, 5 állatorvoshoz vittem el. Az egész életében szteroidokon kellett volna élnie, ami persze tönkre tette volna a szerveit. Sajnos el kellett altatni, már nézni sem bírta, hogy szenved. Egyébként ez egy nagyon ritka betegség. Nagyon sokan csak rámondják, mert mondván ez egy fajta betegség, de inkább nem mondanék arányokat, hogy ez mennyire ritka.
2019. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves Valaszolo! A Te kutyadnak milyen tunetei voltak? Min vetted eszre, hogy faj Neki? Nyüszögött? Koszonom a valaszt!!
2019. aug. 21. 11:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Ő teljesen mozgásképtelenné vált olyankor amikor rosszul volt, begubózva ült, ha hozzáértem ordított. Viszonylag sokáig is tartott neki egy ilyen rosszullét. A több napos szteroid kúra után jobban lett,de folyton ismételni kellett, mert mindig előjött neki.
2019. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!