Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babéziás kezelés után kutyám...

Babéziás kezelés után kutyám bágyadt, nem eszik, nem iszik. Ez normális?

Figyelt kérdés

Szerencsére még a baj előtt elcsíptük, csak a rossz közérzet, az étvágytalanság és a lassú, óvatos mozgás lett gyanús. A vérében kimutatták, de a vizelete még rendben volt. Kapott Imizol injekciót és két infúziós kezelést. Azt azért gondoltam, hogy nem fog egyből ugrálni, de nagyon bágyadt, az ételt nem fogadja el (elfordítja a fejét), és vizet is csak fecskendővel fogadja el (azt is erőltetnem kell). Az első infúziós kezelés után magától is ivott, de már nem akar.

Érdeklődnék, mik a tapasztalatok, normális-e, hogy még mindig ilyen semmilyen, esetleg tudtok-e valami keveréket, oldatot ajánlani, amit étel helyett fecskendőzhetek a szájába (és itthon el tudom készíteni), hogy azért mégis legyen valamiből egy kis energiája? Már négy napja nem evett, vagyis ma igen, de kevesebbet a minimálistól is.

Fb-n kutyás csoportban nem merek tanácsot kérni, mert ott sajnos eléggé ellenségesek az emberek.

Előre is nagyon szépen köszönöm!



#babézia #babéziás kezelés
2019. febr. 26. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos az imizol nagyon erős szer, emiatt lehet rosszabbul. Arra figyelj, hogy sok folyadékot igyon, ha kell fecskendővel itatsd meg. Ha több napig nem eszik akkor én elvinném az orvoshoz egy "sima" infúzióra.
2019. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor kapta az imizolt?
2019. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!