Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Na, akkor most mit is csinálja...

Na, akkor most mit is csináljak? Enyém, vagy nem enyém a kutyus? Hogy csináljam, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__808570-szerin..

Ezt a kérdést tettem fel annó. Azóta a kutyus nálam van, de az ismerőseim beszéltek azzal akitől vették, hogy adják vissza a pénzt. Úgy néz ki vissza is kapják. Igen ám, de én nem akarom neki visszaadni a kutyát. Kitudja mit csinálna vele, azért látszik már rajta, hogy nem spániel, szóval nem fogja tudni eladni megint. Én is megyek velük, mivel a kutya már az enyém. Én akarok beszélni velük, hogy a kutya maradjon, ne kérje vissza. Azt sem tartom igazságosnak, hogy ők visszakapják az árát, viszont én oltattam a kutyát, és nálam van már rég.(de ez mindegy is) Mondjuk lehet én is kénytelen lennék elajándékozni, de akkor legalább jó helyre kerülne, egészségesen. (azért, mert ő is szuka, és nincs ivartalanítva, nekem pedig egy kanom van, és egy szukám, a szukám van ivartalanítva, a kant nem is akartam, de nem gondoltam, hogy idekerül még egy szuka). Holnap megyünk, adjatok valami tanácsot, hogy jó legyen. Nem akarom visszaadni a kutyust, sajnálom, kitudja hova tenné. Inkább megoldom azt is, ha itt marad nálam. Csinálunk neki egy kennelt addig. Gőzöm nincs, de valami lesz.


2010. júl. 2. 10:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Meg fog oldódni! :) A kutyus nálad marad és ez a lényeg, ha ivartalanítani nem is tudod még akkor ha elkezd tüzelni, külön zárod és mikor meg lesz az összeg ivartalaníttatod! :) Meg lesz oldva, látom hogy nagyon szereted a kutyust és ez így helyes! Keverék vagy fajtatiszta lényegtelen, mind imádnivalóak! :) És várom a képet priviben! :)
2010. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ENYÉM A KUTYUS!!!! Délután voltam a fickónál, azért is elkocsikáztam addig! És enyém! :D
2010. júl. 3. 20:05
 13/17 A kérdező kommentje:

Az előbb készültek:

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 3. 20:20
 14/17 anonim ***** válasza:
Na. Örülök. :)
2010. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Egyébkánt rendes volt velem a pasi, bár kifaggattam a többi kutyóról is. Tudtam vele normálisan beszélni is. Megértette, hogy fontos nekem a kutya, bevitte, megmutattam neki. Látta, hogy velem érzi magát biztonságban is.
2010. júl. 3. 22:35
 16/17 anonim ***** válasza:
11:50 vagyok. Nem félsz attól, hogy az 5 kutya miatt feljelentenek? Bárhol is néztem, sehol nem engednek meg ennyi kutyát tartani.
2010. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most mit csináljak? Nem hinném, hogy bárkinek útjában lennének. A szomszéd gyerekek ide járnak játszani velük. A 4 kutyám már rég megvan. Amiatt nem volt semmi baj. Remélem, hogy Ő már nem oszt, nem szoroz. Mindegyikőjük kistestű. Vissza a menhelyre nem viszem őket.Ne tudd meg milyen embernek láttam sok-sok kutyát az udvarán, nem 5, kb kétszer annyi. Nem is gondozza őket, csak a kiskutyákért tartja. Ha esetleg valaki mégis feljelentene, épp gazdit keresek nekik. ;) Jobb ötletem nincs. Ismernek erre, tudják, hogy nálam jó helyen vannak. Nem tudom mit mondanék.. nem tehetek róla, egyszerűen nem hagyhatom, hogy rossz helyre kerüljenek. Többet már én sem bírnék ellátni szerintem. Nagyon szeretem a kutyákat, ez az én átkom. Egyszer lehet tényleg megjárom vele.
2010. júl. 3. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!