Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Franciabulldog tenyesztes?

Franciabulldog tenyesztes?

Figyelt kérdés

Mielott meg valaki azzal kezdene... eszemben sincs szaporitani a fajtat nemvagyok hozzaerto tenyeszto igy ez felsem merult bennem...


Viszont a parommal azon vitatkozunk hogy termeszetes uton lehet e franciabuldogokat paroztatni vsgycsak mesterseges uton..

O aztmondja csak mesterseges uton ez igaz?


2019. febr. 27. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy igaz!
2019. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ertem koszonom..:)

Lattam egy videot ahol azt mondjakbenne hogy nemtudja megmaszni a kan a szukat... bsr szerintem ez hulyeseg...


A parom baratnojenel szulettek kiskutyak es naluk nemtudta megmaszni a kan a szukat ezert mestersegesen tudtak csak megtermekenyitetni... ezert merult fel bennem ez a kerdes

2019. febr. 27. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát van olyan tenyésztő aki a mesterséges mellett dont!Nem tudom hogy miért de az TUTI hogy természetesen is lehet elérni a kívánt célt!
2019. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2019. febr. 27. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Az angol bulldogoknál áll fent ez a probléma, amire te/ti gondoltok. Az amerikai és angol állomàny ilyen szempontból a legjobban érintett.
2019. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt :)

En vagymis mi a Franciakra gondoltunk :)

Le is irtam hogy azert merult fel ez a kerdes mert egyik ismerosnel igy lettek csak kiskutyak mestersegessen termeszetes uton nemsikerult.. :)

2019. febr. 27. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ellésnél is problema van mert túl nagy fejük van a kölyköknek, ezért császározni szoktak. Életképtelen fajta.
2019. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az esetek nagy százalékában inszeminálnak. Általában nem is próbálkoznak a természetes fedeztetéssel, attól függetlenül hogy képes lenne e rá a kan vagy sem.
2019. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!