Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig tart a kutyáknál a...

Meddig tart a kutyáknál a gyomorrontás?

Figyelt kérdés

Tegnap a kutyám nagyon bezabált. Csirkét vágtunk és a maradékot szoktok nekik odaadni.

De most megevett mindent. Tegnap estefele már csak feküdt aztán ma reggel is csak azt csinálja. Az fülei és orra nagyon meleg.

Hányni még nem hányt(én nem láttam sehol sem hányást.) Viszont széklet az volt.

Szerintetek egy kicsit sétáltassam vagy haggyam pihenni illetve egy ilyen gyomorrantás meddig tart (hány napig)??



2019. márc. 3. 11:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsit hátravittem és már egy kicsit szaladgált. De most hogy vissza bejöttem a házba már csak fekszik.
2019. márc. 3. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont addig, míg ki nem ürül a gyomra.

Milyen volt a széklete? normális? mert, ha sem nem hányt, sem nem fosott, akkor nem gyomorrontása lehet, hanem más a baja.

Ha a túlzabálás miatt olyan, akkor legalább 2 nap 0 étel, csak ivóvíz.

2019. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Láttam ilyen kisebb fosokat (2-3db lapos) de azt nemtudom hogy ő lehetett mert van egy másik kutyánk is.

Azt sem biztos egyébként hogy az az akkori széklete mert lehetett az a bezabálás előtt is.

2019. márc. 3. 14:30
 4/4 A kérdező kommentje:

Enni eszik, inni iszik, és vizeletből is van bőven. Este felé meg megsétáltatom.


Azért nemtudom hogy az mikori széklet mert tegnap reggel szedtem össze az udvarról. És a tegnap délben vágta le anya a csirkéket. És nemtudom hogy az a széklet a csirkevágás előtt volt-e.

2019. márc. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!