Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIt használjak, hogy ne...

MIt használjak, hogy ne legyen benne kullancs?

Figyelt kérdés
Spotokat használtam,nyakörvet kapott de nem használt,ugyanúgy nem nyújtottak védelmet.Németjuhászról van szó és nem olcsó vacakokat vásároltam !
2019. márc. 14. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy bármi használni fog. Mi minden évben megbeszéljük az állatorvossal, hogy milyen az azévi felhozatal, mit javasol, mert ami az egyik évben használ az a másik évben gyakorlatilag semmit sem ér, majd pár év múlva újra az a jó és a másik kuka.

Kb 1-2 éves váltással használjuk az Advantixot és az Exspotot. Nem tudom mi van a kullancsokkal, de érdekes mód ez így bevált. Legalábbis ahol mi lakunk.

2019. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Nekünk négy kutyánk van, ebből kettő még kölyök. Mivel a két felnőttnek eddig a foresto vált be, ezért azt használunk mindegyikre. Ugyan drága, de nyolc hónapig nem kell cserélni, vizezhet is benne a kutya. A scalibor is jó, de sokan cseppeket használnak. Próbálgatni kell sajnos, sok kutyának nem válik be az, ami másnak igen.
2019. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bravectot használtunk egy ideig, most pedig nexgardot. Nincs kullancs
2019. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén német juhász, a nyakörvek és spotok mellett is volt benne kullancs, sőt babéziás lett. A gyógyulás után az orvos a Nexcard Spectrat ajánlotta, azóta mindig ezt veszem. Nekünk eddig ez az egy vált be. Bravecto is jó volt, de az szúnyog ellen nem véd, így nyáron csak a Nexcard játszik. Mivel ehhez előtte vérvizsgálat kell, ezért nem szakítom meg télen sem, ne kelljen szurkálni, mert nagyon nem szeret állatorvoshoz menni.
2019. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!