Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Deofill tabletta valóban...

Deofill tabletta valóban hatásos, hogy a vizelettől ne égjenek ki a növények? Nem árt a kutyának?

Figyelt kérdés

Szagtalanító és növényzetkímélő tabletta kutyáknak Yucca shidigera kivonattal.


Összetétel (tablettánként):

25 mg klorofill, Yucca shidigiera kivonat, abszorbeáló anyagok, stabilizáló anyagok, aroma anyagok.


Javallat:

- a kellemetlen testszag és szájszag megszűntetésére,

- dupla mennyiségben adagolva az ivarzó nőstény nem vonzza a hímeket,

- a vizelet és széklet szagát csökkenti, maró, agresszív hatását közömbösíti, ezáltal kíméli a növényzetet és a pázsitot.


2010. júl. 3. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A yukka nem káros. Én tüzelő szukánál használtam.
2010. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindent megváltoztat a kutyában, akkor csakis egészséges lehet. Az abszorbeáló és stabilizáló anyagok különösen hasznosak lehetnek.
2010. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Felhívnám rá a figyelmet, hogy a összetételnél rosszul van írva a növény neve. Namost nem tudom ki hogy van vele, de én elvből nem adok olyat se a kuytának, se másnak, amiben még egy nevet se tudnak rendesen leírni...

Szagtalanító hatása ismert, a másik kettő kamu - de ennyi erővel más, külsőleg használandó készítménnyel is lehet illatosítani.

2010. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen másik kettő? Mert mindegyik a szagtalanításról szól.
2010. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
van egy kozet amit a vizes edenyeben kell tartani es valami olyan asvanyi osszetetel amitol nem egnek ki a novenyek, semmmi adalek semmi szintetikus nincs benne, nem tudom mennyire hatasos...pill. megkeresem neked, gugliban.
2010. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


na meg is van...

2010. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

na mostmar harmadszorra...de kereses kozben ezt talaltam

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__763679-mi-a-v..

2010. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezzel találkoztam már én is :)

2010. júl. 5. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerencse, hogy mindenkinek kialakult véleménye van egy olyan dologról amit még nem próbált.

Természetesen megfelelő szakértelemmel párosítva...


Abszorbeáló anyag arra szolgál, hogy megkösse a vizet a tablettában.Kb napi tendszerességgel eszed te is.


Na mindegy.

Mi ezt használjuk, csak a giant verzióját:


[link]


A kutyának kutya baja, imádja, jutalomfalatnak kapja, a tuja, és a gyep meg nem sárgul.

Több ismerősöm is használja és mindenhol jól érzi magát a kutya nem beteg tőle.

2010. júl. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!