Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki már próbálta: zabkorpa...

Aki már próbálta: zabkorpa tabletta mennyire hatásos étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
Hol vettétek,mennyibe került?
2011. szept. 15. 17:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Én egyszer megkóstoltam, mert anyumnak volt itthon, de ő nem ette, azt mondta, pocsék. Engem hamar eltelített pár darab, nekem még ízlett is, de sajnos nem tudom hol vette. Nézd meg Rossmann, DM, ilyenek. : )
2011. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Rossmannban vettem, azt hiszem, 800 körül volt.

Annyira hatásos, amennyi akaraterőd van. Arra jó, hogy ne legyél éhes, ha keveset eszel.

De nem fog megakadályozni abban, hogy megegyél 3 süteményt.

2011. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bix ***** válasza:
89%
valamennyire csökkenti az étvágyat ez tény. viszont csodákat ne várj. a gyomrod nem kicsi, pár ilyen tabletta lehet akármilyen koncentrált akkor sem fogja hosszan eltelíteni. időszakosan hathat, de egyébként is be kéne vinni legalább 1200 kcalt alsóhangon, és azért ha okosan osztod be akkor simán jól lehet lakni vele 5x egy nap...
2011. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!