Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vigyem ki a kutyát...

Hogyan vigyem ki a kutyát első sétára, ha folyton rossz idő van?

Figyelt kérdés
Egyszer hó esik, egyszer eső. Minden nap.
2019. márc. 15. 12:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, majd megfürdeted séta után.
2019. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Öltözzetek fel mindketten és kezdjétek egy rövidebb sétával. Te kibírsz negyed órát, ő meg esőben is élvezni fogja. Úgyis hamar elfárad, ha új neki a sok ingert. Ahogy javul az idő, fokozatosan hozzászokik a sétához, és mire te is szívesen leszel kint hosszabban, már ő is bírni fogja.
2019. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Most jöttem el a ruhájáert. Nincs is rossz idő. Annyira. 😊
2019. márc. 15. 14:31
 14/17 A kérdező kommentje:
4 körül lesz rosszabb, de mindig enyhébbet írnék másnapra, aztán a francokat.
2019. márc. 15. 14:33
 15/17 A kérdező kommentje:
Le akarom fárasztani, mert kezd kinyílni a csipája. 😄
2019. márc. 15. 14:36
 16/17 anonim ***** válasza:

Majd belejöttök. Egyébként az én felnőtt mentett kutyám kifejezetten utál esőben sétálni, még a pocsolyákat is úgy kerüli eső után, mint valami előkelő kisasszony. Ha esős idő van, csak elvégzi a dolgát, aztán fordul hazafelé, olyankor ő bent jobban érzi magát. Ha jó idő van, süt a nap, akkor még a fűben is hempereg, a havat viszont imádja, abban még ugrándozik is.

Öltözzetek fel, aztán indulás, és legyen nálad elegendő papírzsepi, ha orrot kell fújni. :-)

2019. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Holnapra maradt a séta. Ruhát varrtam át, mert kicsit nagy volt. Holnap elvileg 10 fok felett lesz, kevesebb esővel.
2019. márc. 15. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!