Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Tényleg találtak ólmot, vagy valami mergező anyagot a Taste of the wild tápban?

Most álltam at erre a tápra a brit care hipoallergénről es valaki tegnap ezt állította. Pŕóbaltam utána nezni a neten, de semmit nem találtam erről. Valaki tud valamit?

Keress kérdéseket hasonló témában: ólom

márc. 16. 07:27  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Igaz sajnos

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 16. 08:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Első válaszoló: kifinomul, elegans humor

Masodik: köszönöm szépen

# 2/3Időpont márc. 16. 08:31 Privát üzenet

Ez a macska tápjukra is igaz?

Bizonyos csomagálású/minőség megörzési idős termékeikre vagy az összesre vonatkozik?

Nem tudok ilyen jól angolul sajna.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 16. 11:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a tetszik egy kb másfél éves már ivartalanított kutyának a cumisüvegben, hogy időnként jobban szeret abból inni, mint tálból? Számíthat, hogy nemrég voltak kölykei (azokkal...
Ez igaz? Tényleg ez áll rajta és találtak ennyi rovásírásos anyagot? Tényleg vannak aki azt akarják, hogy ne tudjuk a múltunkról?
Szerintetek mitől lehet csalánkiütésem? Voltam allergia teszten ott semmi allergiás anyagot nem találtak. Mitől lehet ez? 17/F
Hallottad, hogy idegen anyagot találtak a Vigantol cseppben, és kivonják a forgalomból ezt a szériát?
Hallottatok arról, hogy mérgező anyagot találtak egy áruházláncban a paradicsomban és az uborkában?
A vércsoport vizsgálatnál találtak valamilyen ellen anyagot. Az első terhességemnél nem volt (3 éve). Kicsit megijedtem. Árthat a babának?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!