Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámal hogy...

Attila222 kérdése:

Mit csináljak a kutyámal hogy erős legyen, izmos és ezek? Hogy tanítsam hogy kezdjem el köszönöm a segítséget és bocsánat a hibákért nem vagyok magyar

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta kutya és mennyi idős? Most hogyan gondozod?
2019. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 hónapos, rottweiler és cane corso keverék és meg van neki minden tanitva kB szóval elég jó van vele törődve
2019. márc. 16. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Heti egyszer, általában hétvégén,ha jó az idő, én felülök apukám mögé a robogóra, a magyar vizslámról leveszem a pórázt,és megyünk a mezőre,(mert az aszfalton nem szabad a kutyának futni)a kutya meg fut utánunk a földúton(bár,általában ő vár minket XD) És nyár végére olyan body builder vizsla lett belőle, hogy öröm volt ránézni. XD Most, télire eléggé eltunyult, mert hát télen persze csak sétáltunk,de nyáron megint elkezdünk vele ,,gyúrni". A futástól szépen izmosodnak.Persze fontos előtte egy rövid séta a bemelegítéshez,és én a miután hazaértünk a robogózásból, egy kicsit meg is ,,masszírozom".Kb. egy-másfél órát fut utánunk, természetesen kisebb-nagyobb pihenőkkel.És arról nem is beszélve, hogy mennyire szereti.Ha meghallja a robogó hangját,majd' kiugrik a bőréből:) ja, és ugyanezt lehet biciklivel is, pórázzal, vagy anélkül,még neked is jót tesz. És mindenképp vigyél magadnak és a kutyusnak(!) vizet.

Persze mi a mező mellett lakunk,úgyhogy nekem könnyebb dolgom van.

Meg futhatsz vele,keress rá a neten a canicross-ra.

Én még a biciklin húzattam is magam a vizslámmal.Ettől is remekül izmosodik,csak jó hám kell hozzá (NEM julius k9-es!!!)lehetőleg erre a célra kifejlesztett szügyhámok.De lakott területen tilos húzatni vele magad, úgyhogy ez is csak lakott területen kívül.

Persze a rottweiler nem olyan aktív fajta, mint a vizsa.

irhatsz priváltban is nyugodtan,ha bármi kérdésed van:)

2019. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
és mindenképp várd be, míg 1 éves lesz!!!!!!!!!
2019. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy erős, izmos legyen: megfelelő etetés (jó minőségű táp), sok mozgás, sport. Ha eddig nem sportoltál vele, akkor fokozatosan kell elkezdeni.

Mire szeretnéd tanítani? Mit tud eddig?

2019. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Tegnap még az volt a baj, hogy egész éjjel ugat. Ez nem fogja megoldani a gondod.


Jó étrend, mozgás segít azon, hogy izmosabb legyen.

2019. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi?
2019. márc. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!