Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez, hogy jófogáson egyre...

Mi ez, hogy jófogáson egyre többször odaírják hogy "fajta jellegű" kiskutyák eladók?

Figyelt kérdés

Mármint ugyanúgy pofátlanul 30-50-70e Ft-ért árulják a kutyákat, de teljes hidegvérrel odaírják hogy "husky jellegű kiskutyák" vagy "német juhász jellegű kiskutyák". Tehát tökre felvállalják hogy nem számítanak a kölykök fajtatisztának, és mégis ilyen pofátlanul nagy összegért árulják.

Arra tudok gondolni, hogy esetleg ebből történtek valamilyen jogi ügyek, hogy fajtatisztának állított kölyköket árultak és be lettek perelve? Régen amikor csak unalomból böngésztem ezeket a hirdetéseket minden törzskönyv nélküli kutyára szívfájdalom nélkül ráírták hogy az attól még fajtatiszta. Most már annyira nem merik ráírni, de ugyanúgy szaporítanak.


Valaki tudja hogy ez miért lehet? Nem vagyok érdekelt a vásárlásban, csak olykor figyelemmel követem ezt a parasztvakítást, ami ott zajlik.



2019. márc. 17. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%
azért "kénytelen " igy irni, mert máshogy nem veszi be a jófogás a hirdetést. már van olyan kérdés is, hogy chipes, illetve törzskönyves-e a kutya. És ha nem akkor az uj szabályzat szerint csak fajtajellegűenk lehet hirdetni
2019. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!