Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hónapos kutya sárga fog?

9 hónapos kutya sárga fog?

Figyelt kérdés

9 hónapos a kutyám és az egyik hátsó foga alul sárga színű (a hosszabb zápfog talán), teljesen más, mint a többi, ami hófehér.

Nem értek hozzá, hogy lehet-e ez még esetleg tejfog, ami nem esett ki neki vagy valami más probléma lehet.

Ma megyünk a veszettség elleni oltás ismétlésre, meg fogja nézni a doki, csak kíváncsi vagyok volt-e valakinek ilyen.

Amúgy nagytestű kutyus, premium tápot eszik, illetve rágni kap csontot egy héten egyszer. Eddig nem volt semmi gond a fogaival, a harapása normális, nincs szám feletti foga és legutóbbi ellenőrzéskor minden foga megvolt.



2019. márc. 19. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Általában egy 9 hónapos kutyának minden foga kiesett. Lehet kapni olcsón kutya fogkefét, ahhoz hozzá kell szoktatni lassan, fokozatosan, és azzal mosni, ha látod, hogy sárgásodig. 2 éves kortól mondják, hogy kellhet egy ilyen, de az én kutyusomat 10 hónapos korában is mostam, hozzá volt szoktatva.
2019. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!