Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap éjjel születtek meg a...

Tegnap éjjel születtek meg a spánielem kiskutyái. Lemoshatom róla ami szülés közben ráment s szőrére? (tovább lent! ).

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel születtek meg a spánielem kiskutyái.Az ellés végén zöld színű folyadék folyt ki belőle.Mindkét hátsó lába meg az egész farka tiszta zöld,és egyre elviselhetetlenebb a szaga.Viszont még mindig csepeg belőle valamilyen zöld anyag.Holnap,hogyha már nem csepeg belőle semmi,le lehet mosni róla ezt a "koszt"?
2010. júl. 3. 16:50
1 2
 11/13 Akiteki ***** válasza:
90%

A tenyésztőknek is van első almuk.

Mindent megtanulnak a másik tenyésztőtől, konzultálnak az állatorvossal.

Aki azt sem tudja, mi az a zöldes lé, orvoshoz sem viszi, az csak felelőtlen kutyatermelő.

2010. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Gratulálok annak, aki lepontozott. Igazatok van, úgy szóljunk le egy embert, hogy nem ismerjük, kössünk bele, fogjuk rá, hogy szaporító.


Sokkal egyszerűbb mint értelmes ember módjára elmagyarázni neki a dolgot.


Komolyan nem értem, miért kell így viselkednetek. Ne legyetek már bunkók, mégis hol írt olyat a kérdező, kutyákat akar szaporítani pénz reményében? Írt ilyet? Mert én nem látok ilyet.


Én csak egy tapasztalatlan kutyást látok, akinek a kutya vemhes volt, és segítséget kért. Kicsit szálljatok magatokba, vagy pontozzatok le megint, nekem mindegy. Amit akartam elmondtam

2010. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az nem elfogadható, hogy csak úgy becsúszik egy alom...
2010. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!