Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sérült, elkóborolt kutya....

Sérült, elkóborolt kutya. Túléli ezzel a sérüléssel?

Figyelt kérdés

Az imént jöttem haza a munkából. Vidéken élek, így munkahelyem-lakhelyem közt van egy jó nagy erdős rész, régi tanyákkal.

Az út mellett feküdt egy kutya. Rögtön oldalra álltam és megnéztem. Nagyobb testű kutya volt, németjuhász keverék lehetett. A kutyának az egyik hátsó lába nem volt meg.. Már csak egy csonk volt neki helyette, de az még friss volt, tehát abszolút nem forrt még be, a hús volt csak. (Nem tudom mennyire érthető).

Ahogy leguggoltam hozzá rögtön morgott, így értesítettem az itteni menhelyet, ők pedig az állatorvost. A kutyus annyire megijedt, hogy mikor kiszáltak a kocsiból felállt és vicsorítva elment. Egy ideig kerestük még az erdőben, kiabáltunk neki, de már nem találtuk. A falusiak azt mondták kóbor kutya és valószínűleg elüthették.

Mennyi esélye van a túlélésre? Annyira sajnáltam szegényt.

A menhelyi dolgozók illetve az ott élők folytatják a keresését.


2019. márc. 20. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megtalálják van.
2019. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Kicsi off:

Ha tudsz róla bármit, hogy elt-e, halt-e, kérlek írd meg nekünk.

A németjuhászok különösen közel állnak a szívemhez.

2019. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem találják meg, kevés, szinte semmi. Egy ilyen seb hamar elfertőződik, ha előbb nem vérzik el 🙁😥
2019. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap találta meg egy idős bácsi, hazavitte, megetette. Szólt az állatorvosnak, aki felismerte a kutyát. Kezelést kap. A bácsi azt mondta jó kedvű kutya és ha vége a kezelésnek, örökbe fogadja.
2019. ápr. 2. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!