Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor érezhető az ivartalanítá...

Mikor érezhető az ivartalanítás hatása?

Figyelt kérdés

A doki szerint 4-6 hét aztán lenyugszik!

Már ha egyáltalán lesz változás,mert sokan közölték hu felejtsd el a staffik nem fognal lenyugodni!!

Jó lenne mert nagyon idióta ,folyton morog ugat pörög mint egy idióta!

A helyedre szót tudja de kb míg bemegy a helyére aztán fordul is ki !!


2019. márc. 22. 20:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%
Próbáld meg kicsit futtatni, hogy valamilyen szinten, de ne teljesen fáradjon le, és aztán kezdd a tanítást. Ül, fekszik, lábnál, behívás, marad stb. ezeket azért tudnia kéne már valamilyen szinten ha másfél éves, persze attól is függ, hogy mikor került hozzátok.
2019. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a marha hasznos válaszokat!

Szóval én nem akartam egyáltalán kutyát főleg nem ilyet ,a párom szarik a kutyájára csak tartja!!

3 gyerekünk van egy 40 négyyzetméteres lakasban pont ez a dög kellett !

Higyjétek el nem én akartam!!

2019. márc. 22. 21:30
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

Az ivartalanítás a láb hágáson, a jelölgetésen, álvemhességen és a kanok közti f;szméregetős dominanciaharcokon SEGÍTHET, tehát sokkal könnyebb lesz, mint a hormonok folyamatos termelődése mellett megoldani a problémát.


Az ugráláshoz ennek semmi köze. Vidd kutyasuliba, ott talán tudnak neked segíteni.

Mellesleg, pl ha már harmadjára rántja ki a karomat egy kutya, én keményen belerántok a pórázba. Nem kell agyonverni, de pl én a helyedben raknék rá egy 5-10 m-es pórázt és mikor hívásra eliramodna a másik irányba, rálépnék, majd ha sikerült behívnom megjutalmaznám kajával vagy szóval és simivel.

2019. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Persze, verd agyon azt a szerencsétlen kutyát, mert nem tanítottátok és nem lett megnevelve. Nagyon jó példát mutatsz ezzel a gyerekeidnek. Az ilyen szülőknek lesznek általában állatkínzó gyerekei. Kutyaiskola, kutyakiképző. ÉS Ő NEM EGY DÖG, Ő EGY ÉRZŐ ÁLLAT ÉS UGYAN OLYAN RANGÚ EGY CSALÁDBAN, MINT TE. Egy kutya nem érti meg elsőre, hogy mit mondasz neki, őt tanítani kell. Ha nem tudtok róla gondoskodni, hátrányotokra van, inkább beszéljétek meg a pároddal (esetleg a gyerekekkel) és adjátok le a kutyát egy menhelyen. NE VERD AGYON. Sokan úgy gondolják, inkább kirakják az utcára/agyon ütik a kutyát, hisz így mások nem tudják, hogy ő volt. De sokkal jobb leadni egy menhelyre. DE NYILVÁN az lenne a legjobb, ha meg tudnátok beszélni, és a kutyus ott maradhatna nálatok.
2019. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%

2 lehetőség van.

Eljársz vele iskolába vagy keresel trainert, aki megtanít téged bánni a kutyával

Vagy kerestek neki egy normalis helyet és elajándékozzátok.

2019. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%

Nektek párkapcsolati gondok rendezése is kellene, ha te ennyire elleneztél valamit, de a párod meg csak azért is megcsinálta. Már bocs, de nekem ez is gáznak tűnik eléggé, nem tudom milyen viszonyotok lehet, de ez alapján elég egyoldalúnak tűnik.


Mellesleg te sem tűnsz egy észlénynek (nem kell sértésnek venni) , szóval valószínű nem azzal van a baj, hogy a kutya nem fogadott el főnöknek, szimplán fingod sincs mit kell kezdeni egy kutyával és hogyan kell nevelni.

Keress neki gazdát, aki ért hozzá és képes megnevelni.

2019. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%

Szóval a párod kutyát akart, most meg szarik rá. Neked meg fogalmad sincs, hogyan is kellene nevelni.

Akkor azt tudom tanácsolni, hogy adj neki ultimátumot: vagy elkezdi sürgősen nevelni a kutyáját, vagy megfelelő gazdát keresel a kutyának, ahol törődnek is vele.


3 gyerek mellett nem kellett volna ilyen kutyát magatokhoz venni, mert időigényes egy állat. És nektek nem biztos, hogy van annyi időtök, mint amennyi neki kellene...

2019. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
37%
Mekkora egy idióta vagy... Sajnálom a kutyát, hogy kétlábú idióta a gazdája, vagyis Te.
2019. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!