Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A most született kiskutyákat...

A most született kiskutyákat mikor szabad kiengedni az udvarra?

Figyelt kérdés
Most született Bullmastiff kutyusok és kb már a 6-7-dik héten kilehet őket engedni? Azt hiszem 8 hetesen viszik el őket az új gazdik,nem? Vagyis nekem ezt mondták. Köszönöm a válaszokat
2019. márc. 30. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Amikor már tud járni.
2019. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%

Nekem is most van egy kis kutyám ne erőltesd attól függ hogy miben van milyen ketrecben m

De sajátmagától ki fog jönni

2019. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztőnél, ahol a mi kutyánk született, végig szabadban voltak, egy jól szigetelt kutyaházban, aminek volt egy kis küszöbe. Amint azon át tudtak mászni, kimehettek, viszont el volt kerítve nekik egy biztonságos rész, nem mászkálhattak felügyelet nélkül bárhová. Visszanéztem a feltett fényképeket és már egy hónapos korukból is van olyan, ahol már kint vannak.
2019. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jsbsnaj ***** válasza:
71%
Na látod mi mindenre jó az ivartalanítás? Remélem egy menhelyre zárva fogsz megdogleni, vegulis te is egy állat vagy. Nyugodtan le lehet pontozni.
2019. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire buta vagy, minek kellett szaporítanod? De őszintén. Ilyen nagyon lusta vagy, hogy munka helyett inkább a kutyádat elleted?
2019. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!