Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A spánielek milyen személyiség...

A spánielek milyen személyiségű emberhez illenek?

Figyelt kérdés

Valaki a yorkikról a cicababákra, a németjuhászoktól rendőrökre, a tacskóktól öreg kötögető nénikre asszociál. Nyilván ezek sztereotípiák, de kiváncsi lennék mi lenne ez a spániel esetében. Nekem általában valami kedves, okos, jól öltözött személy ugrik be, nagy barna szemekkel vagy talán még valami arisztokratikus vonal, mivel sok ember tart spánielt a UK-ban... Ott régen sokat használták vadásztra is.

Szerintetek is léteznek ilyen sztereotipikus jegyek a kutyák esetében?



2019. márc. 31. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Spánieket szerintem huszonéves lányok tartanak. Az értelmesebbek.
2019. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Spànielem van.

Engem tipikusan sznobnak tartanak. Persze, ebben az is közre jàtszik, hogy legtöbbszőr sminkben és szoknyàban sétáltatom délutànonként, mert rögtön egyetem utàn indulunk és ha tehetem viszem magammal kàvèzóba, progikra, stb.

2019. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na mit mondtam ? Huszonéves (egyetemista korú) lányok (sminkben). Az értelmesebbek (egyetemre jár).
2019. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez stimmel... Én is huszonéves egyetemista lány vagyok, egy gyönyörű kis spániellel. :)
2019. ápr. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!