Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Cavalier King Charles...

A Cavalier King Charles spánielek tényleg egyfolytában álmosak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a cavikat. DE

Anya nem akar cavaliert. Ezt azzal indokolja, hogy nem elég aktívak. Tényleg mindig álmosak, vagy amikor kell, akkor tudnak élénkek is lenni?



2017. nov. 18. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

:"D XD Álmosak? A kis termetű kutyák ált. tényleg nem aktívak.


A cavalier egy átlagos aktivitású kutya. Egy bulldog vagy egy mopsz sokkal lustább. Egyébként a cavalier imád mozogni, aktív lenni :D

2017. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyád semmilyen kutyát nem akar, ezért talál ki ilyen ostoba kifogásokat. Nekem van cavim és igenis tud aktív lenni. Teljes mértékben a gazdihoz alkalmazkodik.
2017. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád bizonyára annyi cavit tartott már, hogy csak tudja ... Én boldog gazdája vagyok egy 1éves cavaliernek, ha kint vagyunk, ezerrel fut-setál-szaglászik. Voltunk vele erdőben, mezőn, hegyet mászni, nyáron úszni vittük, magától futott be a tóba, pedig előtte sosem úsztattuk még :)

Viszont a lakásban tényleg nyugodt, csendben elfekszik vagy csócsálja a játékait. Ha ez valakit zavar, az érdekes, a legtöbb lakáskutya gazdija pont azért küzd, hogy bent nyugton legyen a kutya :D

2017. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!