Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van eselyem fuvesitesre kutya...

Van eselyem fuvesitesre kutya mellett?

Figyelt kérdés
frissen felrotalt telek, most lesz rajta fu ultetve. Van eselyem, hogy megmarad, ha a kutyam el van rajta engedve?
2019. ápr. 1. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Csak kinti kutya?

Akkor nem sok.

Náluk ott van fű, ahol le van kerítve, és nem jár rajta a kutya.

2019. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Nálunk semmi baja nem lett a fűnek a kutyától. És máshol sem láttam ilyet. Nem is értem.
2019. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Kutyafüggő. Nekem az előző kutyámnál füves volt a kert. A mostani kutyám nem ás egyáltalán, viszont olyan mint a tank. Ahogy rohangál, repkednek ki a fűcsomók a földből. Az első kertben egy szál fű sincs.


A hátsó kertet lekerítettem és csak együtt megyünk hátra, így ott megmaradt. :D

2019. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

2-es: még sosem hallottad? Vagy kutya, vagy kert.


Azért az sem mindegy, mekkora kutya, milyen fajta, mennyit van a kertben.

2019. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

4: Nem hallottam és nem is tapasztaltam. :D

Mindig is volt kutyánk, általában több is. A virágoskert elkülönített rész. Arra nem tudom, milyen hatással lennének. De az udvar füves részére semmi hatással nincsenek. És ugyanígy az ismerőseim udvara is füves, akkor is, ha van kutyájuk.

2019. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de ez friss fu lenne, ez a lenyeg
2019. ápr. 1. 14:02
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
A 78%-os ellenében beszélnék! Nálunk, köszönjük szépen, füves udvar van, füves kerttel és érdekes módon még nem pusztult ki a fű, sőt. A városligetben is éjjel-nappal kutyával vannak a gyepen, ott sem látom, hogy pusztulna a fű. Az egyetlen amivel számolni kell, hogy gödröket fog ásni nyáron, amiben hűsölni tud, de szerintem egy kertes háznál ennyi belefér. A gödröket amúgy is fa vagy kerítés alá fogja ásni, ahol eleve árnyék van, ott meg nem zavar senkit.
2019. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a 77%-os ellenében beszéltem, csak elcsúszott a szemem, amikor írtam.
2019. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk az sem mindegy, hogy egy 50kilós kanról van szó, aki folyton jelölget és nincs sétáltatva, ezért csak a kertben vegzi el a dolgát. Vagy egy 5 kilóst kutyáról aki negyedannyit vizel, annak is a felét séták alatt az utcán.

Nálunk legalábbis a vizelet az ami "kikezdi" a füvet.

2019. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Borderem és jack-em van, a kerítés mentén az utcafronton egy csapásban nincs fű, de az udvar többi részén viszonylag átlagos, egybefüggő a zöld.


Nem egy pici kert és minden nap sétálunk, futunk, biciklizünk.

2019. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!