Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyánál ha megtiltunk...

Kölyök kutyánál ha megtiltunk valamit a tapsolás jó lehet?

Figyelt kérdés
Ha hangos rászólásra folytatja,pl egy bokor rágását amit nem szeretnék hogy bántana,tapsolásra abbahagyta ugye a hang miatt kicsit megilletődik,de erőszakot azért nem akarok.
2019. ápr. 6. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem jó, ha tapsolsz,mert ha valaki olyan tapsol a közeledben aki nem tudja ezt és tapsol akkor lehet hogy ezt a kutya úgy veszi hogy valami rosszat csinált és szerintem ez így nem igazán jó a kutyának se és neked se viszont inkább tiltó szót használj mert az praktikusabb. Én így gondolom. :)
2019. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A taps azért sem jó, mivel ahhoz két kéz kell és azok nem mindig üresek. Inkább hallgass Cesar Millan-ra, aki egy psszt-hez hasonló sziszegő hangot hallat.
2019. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szarnak pofon.



Amúgy mennyibe kerülne megtanítani a kutyának, a "Hagyd!"-ot? https://www.youtube.com/watch?v=pEeS2dPpPtA


El kéne jutni arra a szintre, hogy érteni, hogy a kutya hogyan kommunikál, mit miért csinál, hogyan lehet jól tanítani még mielőtt magadhoz veszel egyet. Ejnye.

2019. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Adj nyers marhacsontot minden nap ragni neki.

Vigyed futni is. Ne unatkozzon a kertben,mert akkor minden kutya rombol,ha nincs lemozgatva.

2019. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem tudok angolul,hogy értsem a videót.
2019. ápr. 7. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!