Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Integetés, tapsolás.16 hónapos...

Integetés, tapsolás.16 hónapos kisfiam ha tapsolok a kezével elhúzza a kezét, hogy ne is mutassam, ha én tapsolok és mondom, hogy így kell stb. nem érdekli. Láttam kb 2-szer inteni és ennyi. Kinek volt ilyenben része?

Figyelt kérdés
Egészséges kisfiú csak néha aggódom emiatt.
2016. nov. 16. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Az en fiam sem tapsolt, nem integetett, nem kuldott puszit es nem pápázott.Nem erdekeltek ezek a dolgok.Most 3 eves, es semmi baja! En nem izgultam egy percig sem.
2016. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2016. nov. 16. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 16 hónapos a fiam, integet de csak ha kedve tartja, és sose akkor mikor pont kéne 😀 nem tapsikol csak ritkan, puszit egyáltalán nem küldd. Én is aggódom ezek miatt mint te, de feleslegesen... Srmi
2016. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 honaposom akkor csinalja ha kedve van, ami ritka. Ilyeneken nem kell aggodni.
2016. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem epp ma emlitette a vedono, hogy tanitsam integetni a 8 honapos babam. Ezek szerint ne varjak csodat? :D
2016. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 évesen akkor kezdett el tapsolni, amikor koncertfelvételt néztünk és a közönséget mutatták, ahogy tapsolnak.
2016. nov. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor várok tovább 😊
2016. nov. 17. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!