Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én hibám hogy a kutyám megeszi...

Én hibám hogy a kutyám megeszi a másik kajáját?

Figyelt kérdés

Albiban lakom, nekem is van kutyàm, lakótársnak is. Enyém 2 és fél éves, másfél éve lakunk itt. Lakótársé 8 hónapos kutya, 3 hónapja van itt.


Elméletileg a kutyák nem mehetnek be egymáa szobájába (vagyis a mi szobáinkba), persze már tapasztaltuk hogy ha senki nincs otthon, átjárnak egymáshoz. Azóta lakótárs zárja a kutyáját a szobába,az enyém nincs bezárva, folyosóra is kimehet.


Viszont most kétszer történt olyan eset, hogy lakótárs nem volt otthon, a kutyája sem, és az én kutyám bement az ö szobájukba ès megette a másik kutya kajáját.


Szerintetek ki a hibás? Szerintem ő, hiszen ha úgysincsenek itthon becsukhatná a szoba ajtaját ès akkor nem menne be az enyém, plusz az ő kutyája előtt egész nap ott van a tálban a kaja, ezt is mondtam neki hogy az nem dolog.


2019. ápr. 8. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Délután amikor hazaérünk, nyitva vannak az ajtók kb lefekvésig, akkor játszhatnak egymàssal amikor akarnak."


Na, hát akkor ebben az időszakban ne legyen kint kaja, ha már ahhoz nem akarjátok tartani magatokat, hogy 10 perc múlva elveszitek előlük. Így lenne a normális, nem egészséges ha egész nap hozzáférnek a kajához, többek közt viselkedészavarokhoz is vezethet.

2019. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11-es,én normálisan etetem a kutyát, ha nem eszi meg, elveszem előle! Bár kb sosincs ilyen, mindig megeszi a kajáját.

De arról nem tehetek hogy lakótárs otthagyja a sajátja előtt! Az ő kutyája, ő tartja úgy ahogy akarja, nekem közöm nincs hozzá.

És ha otthon vagyunk, akkor nem mennek be a másik szobába, írtam hogy akkor fordult elő ilyen, amikor senki nem volt otthon. Szövegértés nulla...

2019. ápr. 10. 12:43
 13/14 anonim ***** válasza:

"írtam hogy akkor fordult elő ilyen, amikor senki nem volt otthon."

Már az elején, a második válaszban leírtam, hogy be lehet csukni azt az ajtót ahova nem akarod hogy bemenjen a kutyád. Szövegértés nulla.

2019. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, mielőtt nekiállnál azon puffogni, hogy de a lakótársad dolga becsukni az ajtót: Akkor egyikőtök se panaszkodjon. Ő azért, mert a kisujját se mozdítja azért, hogy ne egyék meg a kutyája kajáját, te meg azért mert... hát ugyanezért.
2019. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!