Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, szökik! Mit csináljak?

Segítség, szökik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Majdnem elutotte az autó a kutyámat! Kereken egy hónapja van velünk, eddig soha semmi baj nem volt, sosem próbált meg kijonni az udvarból, most sem tudom hogy tette. Napközben itthon voltam, foglalkoztam is vele, amikor a buszra kimentem, hisztizett egy kicsit, de ezt szokta eddig is, amint a látóterébol eltűntem abba szokta hagyni. Nagyon nagy szerencsém, hogy még a megalloban álltam, mert egyszer csak azt látom, hogy rohan felém! Majdnem elcsapták, az életem is lepergett a szemem előtt! Rettenetesen megijedtem. A nyakorvenel fogva vonszoltam vissza. Magas kerítés van, nem tudom hogy jött ki. Ivartalan szuka, 2 éves. Mennem kell dolgozni holnap, mit csináljak?
2019. ápr. 11. 16:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Tetős kennel szökés

[link]


A kennel nem megoldás.

2019. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%

Van kutyanapkozi! Megbeszelt Idore ertemennek a lakasodra es elviszik kocsival egy korbekeritett nagyobb fuves teruletre mas kutyakkal jatszani tobb ovineni/bacsi folyamatos felugyeletevel. Megbeszelt idore visszaviszik a lakasodra.


Facen talalsz ilyen csoportokat! Kutyanapkozi neven!!!



Azert szokik,mert nem szaladhat szabadon orakat kilometereken at rendszeresen.

2019. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
1000nmes területen él, amúgy, ezért is nem akarnám bezarni.
2019. ápr. 11. 18:41
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Az a tetős kennel a videóban szar, abból nem meglepő, hogy kiszökik, de vannak jó erős kennelek, amikből nem lehet kiszökni, persze azoknak áruk is van...


Kérdező, a te dolgod, én kennellel oldanám meg, ami nem csak ezt oldja meg. Egy megfelelő kennel pedig egyáltalán nem börtön, ne azokból a gyökerekből induljatok ki, akik miniatűr kennelben tartják a kutyáikat életvitelszerűen. De mindegy, te dolgod, ti dolgotok, a kennel nem rossz dolog, a kutyát is megvédi a bajtól.


Az ilyen esetekből nem védi meg, ha megerősítitek a kerítést:

[link]

2019. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Valószínű a szeparációs szorongás miatt szökik, mett ugye utánad akart menni. Van pár elfogadható cikk erről, de mindenképp menjetek kutyasuliba. Ideiglenes megoldásnak én is a kennelt tudnám ajánlani
2019. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Semmi baj nincs a kennellel, az enyém is abban van napközben. Egy kutya amelyik normálisan le van fárasztva nappal amúgy is alszik, akármekkora területe is van.
2019. ápr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Megint kiszökött...fogalmam sincs meddig volt kint, mikor hazaértem nem volt még, órákon át kerestük és a szomszéd hívott hogy az ellenkező irányból megérkezett. Meg is sérült, most van állatorvosnál. Már épül a teljesen új kerítés, addig meg bent lesz a garázsban amikor nem vagyunk otthon. El vagyok keseredve.
2019. ápr. 15. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!