Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foxterriert lehet macskával...

Foxterriert lehet macskával együtt tartani?

Figyelt kérdés

2 cicánk van, kutyakompatibilisek.


Szeretnénk egy kutyát, foxira gondoltunk. (Tenyésztőtől)


2019. ápr. 13. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha velük együtt nő fel a kutyus, akkor nem lesz gond, megszokja őket. Nekünk magyar vizslánk van 3 cicával és boldogan elélnek egymás mellett.
2019. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fajtajellemzésben is csak ennyit írnak, ha kölyök korban ismerik meg egymást, akkor nem lesz gond.
2019. ápr. 13. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyedtől több függ, mint a fajtától.
2019. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az en fiu foxim felevesen kerult hozzam az utcarol. Minden kutyaval osszeverekedett volna,ha nem hivom el. Igazi kis kotekedos szemetlada volt. Nem erdekelte semmilyen jatek,csak a futas es szaglaszas. Heti ot napot futottam vele 8 km/alkalom. Utana is hulyenek nezett es nyomult,ha nem huzocskaztam vele otthon. Csak aznap fogadott szot ,amikor mar futottam vele :D Miatta lettem jo sprinter es kozeptavfuto.

Talan,ha naon kicsikent kerul macskakhoz,akkor baratkent tekint rajuk. Tobb tenyesztot kerdezz meg errol. Vagy vegyel macskara is szovializalt kutyat.


A foxit kemenyebb kitartas tanitani ( 100-szor annyi energia),mint egy ivaros dominans kamasz fiu amstaffot. O egy babapiskota a foximhoz kepest.

Kotelidegek is keves hozza. Mindennap fogsz meditalni meg a kuzdosportorakra is el fogsz jarni,h a flusztraciod levezesd. Majd megtanulod,mit jelent a kitartas es a minden percben kuzdelem a falkavezersegert. Egy rossz mozdulat es mar foled kerekedik. Elvezi a kuzdelmet.

En imadtam,de mas ember lette tole. Imadtam.

Kihasznalja,h kis cuki es imadjak az emberek.


N

2019. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Menhelyi kutyus mellett döntöttünk 😊
2019. ápr. 16. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!