Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak meg lehet tanítani,...

Kutyáknak meg lehet tanítani, hogy bent mondjuk alomra vagy egy alacsony ládába, virágföldre végezze a dolgát, kutyapelenka helyett?

Figyelt kérdés
Tudom, szobatisztaság, de ha például megy a hasa akár valami új eledeltől, és ez a gazdi távollétében történik, ez hasznos lehet benti kutyáknál. Az enyém tudja, hogy a szövet felületek tabu, szőnyeg, kanapé, felmosható területen történik a baleset, de kint is könnyebb felszedni a parkos részről, mint hogyha mondjuk a járdáról kéne.
2019. ápr. 15. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A kutyáknak mindent meg lehet tanítani.
2019. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én fűmagot is vetettem két ládába egymás mellé, mert már idősek a kutyáim és nem bírják ki a munkaidőt. Viszont mivel felnőttként kerültek hozzám nem voltam benne biztos, hogy nem-e kevernék össze a szőnyeget egy hasonló tapintású un kutyapelenkával, meg hgy egyáltalán rászoknának-e, ezért azt csináltam nekik, ahova kint is pisilnek, föld és fű. Így máshova nem mennek, viszont ők sem aggódnak a,miatt, hogy rosszat csinálnak. (Sajna az én kutyáim "túl szobatiszták", ha lehet ilyet mondani. Az egyik egyszer mikor beteg volt az ajtó elé f*sott, aztán meg fölette ..)
2019. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem akkora hülyeség, amit kitaláltam, köszönöm. Igen, nekem is az van, hogy túl szobatiszta a drága, de már így került hozzám menhelyről. Köszönöm. Szerzek akkor egy ládát.
2019. ápr. 16. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!