Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek meghalt a kutyája...

Kinek meghalt a kutyája mennyi időbe telt meg megszokta, ugy hogy nem hozott másikat?

Figyelt kérdés
Ma meghalt a kutyusunk aki 12 evig volt szobakutya. Nem szeretnénk masikat. Meddig tart meg megszokjuk, hogy mar nincs?
2019. ápr. 16. 18:13
1 2
 1/18 anonim válasza:
nekem fél évbe telt körülbelül
2019. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1 hónap
2019. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ùgy érzem a szivem megszakad. Ettől az ürességtől.
2019. ápr. 16. 18:35
 4/18 anonim ***** válasza:
Nálam a szivmegszakadás 3 hét után múlt el. Aztán egyre jobb lett, de hónapok kellettek hozzás. Akkor azt mondtam soha többet kutya. Én ezt nem birom ki mégegyszer.
2019. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 1 év.
2019. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem 2 kutyám volt. Az első 13 év után pusztult el.

Rá 1 hónapra jött a második, akit 7 évesen hoztunk el menhelyről. 4,5 évig élt még velünk.

Mindkettő kutyámat egyszer megsirattam, aztán nagyjából túl lettem rajtuk.

Így 27 évesen már annyira nem viselnek meg az állataim halála.

5 éve még a tyúkokat is megsirattam, de már nem kötődöm úgy érzelmileg az állatokhoz, mint régen.

Ettől függetlenül nagyon szeretem az állatokat!

Már csak egy teknősöm van, meg 4 tyúkom/3 kakasom.

Nem is akarok már semmilyen más állatot.

2019. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, és tavaly karácsonykor pusztult el a második kutyám.
2019. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

14 évvel ezelőtt halt meg a kiskutyám aki 13 évig volt a család tagja. Még ma is sírok utána ha emlékezek rá. Olyan 3 évvel később kaptam egy beagle kiskutyát. Aranyos volt, de nem tudtam szívvel-lélekkel foglalkozni vele. Unokatesóm erdő mellett mint erdész lakik, és amikor egyszer elmentünk látogatóba a kutya ott maradt. A kutyus akart maradni, mert volt ott még 2 kutya, és elvolt vele. Így ott maradt, boldogan élt, mert az unokatesóm lányainak a kedvence lett..

Azóta nem volt kutyám. de kaptam egy kiscicát 4 évvel ezelőtt. Nos a cicus ugyanúgy a szívemhez nőtt mint anno a kutyám. Imádom, gondoskodok róla a mindenem..De már most tudom, hogy ha őt is elveszítem, akkor többé macskám sem lesz. Nem lehet pótolni őket.

2019. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ismerősöm kicsit több, mint egy év után is könnyezik, ha eszébe jut a kutyusa.

Ő is így állt hozzá, hogy soha többé kutya, de 1 hónapja örökbe fogadtak egy kutyust.

2019. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Több mint egy év telt el, néha mèg mindig várom, hogy ott ül az előszoba közepén álmosan csaholva, ha megyünk be. :)

Én ezt az egy évet mondanám lélektani határnak, előtte sokszor hasított belém, ha hasonló kutyàt láttam, hogy mennyire hiányzik. Most màr talán készen állnék egy új kutyura, anélkül, hogy a régit látnám és keresném benne. De most akarok másikat.

2019. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!