Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám utálja a simogatást,...

A kutyám utálja a simogatást, mit lehet tenni ellene? :D

Figyelt kérdés
Egyszerűen ruhelli, láthatóan ha simogatjak, ölelgetik, nem tudom miért. Alaszkai Malamut, egyáltalán nem agresszív, fajtajabol adódóan. Ha hazaérek az iskolából, percekig örül és elviseli hogy simogatom, de utána megint :D Ő ilyen marad, fogadjam el, vagy lehet tenni ellene valamit?

2019. ápr. 17. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan típus. Hagyd rá, ne erőltesd.
2019. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál egy kutyabőrbe született macskát :D

Ez van, emberek közt sem mindenki szereti például ha ölelgetik.

2019. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A berni pásztorunk is ilyen. Amikor nyúltam a fejéhez, hogy megsimogassam, elhajolt előle. Az előző meg addig bökdösött, amíg rá nem tetted a kezed szóval meg volt a kontraszt. Dögönyözés helyett inkább tanultam meg labdáztam vele

Most lesz 3 éves, már jobban szereti a simogatást, de szerintem hagyd rá. Minden kutya külön személyiség.

2019. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat :)
2019. ápr. 17. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne csinálj vele semmit pár napig. Csak adj neki enni, meg talán dobj el neki egyszer-kétszer egy labdát, meg vidd el sétálni, de ne nagyon szólj neki. Hidd el, magától fog majd bújni hozzád, és egy igazi kutya-cica lesz! Hagyd, hogy magától jöjjön oda, ne erőltesd. Lehet, idővel majd megérti, mire jó a simi.
2019. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!