Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Kutya légcsőszűkületről tud nekem tapasztalatot írni?

Az orvos azt mondta egy kisebb részen van neki a felső részen egy kicsit néha köhög. Kapott rá gyógyszert és azt mondta az orvos, hogy ne idegeskedjek miatta mert a kutyám ezt leszámítva teljesen egészséges és fog is néha köhögni meg ugyan úgy élhet hosszú boldog életet. De én annyira ideges vagyok akárhányszor köhög (ritkán, keveset) nem tudok egyszerűen megnyugodni.

ápr. 18. 15:10  Privát üzenet  

A válasz

Az en kutyámnak is az van, bár ő kicsit túlsúlyos, úgy horkol most is mint egy 50 éves kamionsofőr pedig csak 3 kiló :D

Boldogan éli az életét. Nyugodj meg.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 24. 11:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek esetlegesen tapasztalatot ok az "of New Deal" kennelről?
Farmina táp kérdés! Pls mindenki írjon tapasztalatot! Cibau, N&D vagy Ecopet? Esetleg Team Breeder?
Az eurázsiai kutya mennyibe kerül kb? Ha valakinek van kérem írjon tapasztalatot 😊
Fajtiszta Japán Akita Inuról valaki ír tapasztalatot?
Tudnatok nekem velemenyt mondani Staffordshire-Labrador keverekrol? Vagy tapasztalatot esetleg? Milyen a vermerseklete, a kulleme, stb
Szaisztok! Tegnap szívférgességet állapítottak meg a kutyámnál. Előrehaladott stádium. Esetleg volt vkinek hasonló problémája? Nagyon szívesen fogadnék bármilyen tanácsot ill. tapasztalatot.

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!