Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farmina táp kérdés! Pls...

Farmina táp kérdés! Pls mindenki írjon tapasztalatot! Cibau, N&D vagy Ecopet? Esetleg Team Breeder?

Figyelt kérdés
Melyik ezek közül a legjobb? Kinek milyen tapasztalata volt ezekkel a tápokkal? Etet valaki ezekkel?
2017. jún. 22. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk N&D vált be. Cibau: hasmenés, Ecopet:sok kai, csúmya bunda. Utolsót nem ismerem.
2017. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom egyik táppal sincs, de összetétel alapján azt tudom mondani, hogy, ha megengedheted magadnak, akkot mindenképp a N&D-t válaszd! Sokan dícsérik, és szuper az összetétele! Ha a kutyád nem bírná esetleg a gabonamentes magas fehérjetartalmát, akkor mindenképp próbáld meg az alacsony gabonatartalmút is.
2017. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerencsére olyan helyen dolgozom hogy elég nagy kedvezményt kapok ezekre a tápokra.

Az N&Dből a kevés gabonatartalmút néztem, abban a felnőttnek csak 28% a fehérjetartalma.

2017. jún. 22. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Ecopet az alja náluk kukoricával, a Cibau van feljebb, abba is van kukorica de már jóval kevesebb, a halasban semennyi. Én ezt tartom minimumnak amit érdemes adni a kutyának. A teteje meg az N&D. A Team breeder és a Top Farmina az a Cibau ugyanúgy, csak más kiszerelésben.
2023. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!