Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Kölyök kutyának elég a két étkezés egy nap?

Ha kimaradt egy étkezése akkor egy alkalomtól nem lesz gond hogy kétszer kap enni a három helyett? Tápot kapna.

ápr. 19. 12:27  Privát üzenet  

A válaszok
Mennyire kölyök?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 19. 12:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még 3 hónapos.

# 2/5Időpont ápr. 19. 12:39 Privát üzenet
Nem elèg,6 hònapos korig napi 3 ètkezès javasolt.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 19. 12:39 Privát üzenet
1 alkalomtòl nem lesz baja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 19. 12:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagytestű egyébként,akkor most kap kétszer kicsit több tápot adok.Ha főtt kaját kap akkor is 3-szor szoktam,amúgy kéne mellé vitamin meg kálcium kiegészítő ha házi kosztot kap? Normális kaját szokott kapni csirkemellet,rizst,túrót,tésztát.

# 5/5Időpont ápr. 19. 12:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A féreghajtót mikor célszerű beadni a kutyának? Étkezés előtt vagy után?
8 hónapos kutyának a napi kettő étkezés jó? Kora reggel kap, és este. Illetve meleg kaját kéne már adni? Mert nyerssel etetem (BARF)
Szabad fűszert adni a kutyának a főtt ételébe?
9 kg-os kutyának kb. mennyibe kerülne havi szinten a BARF étkezés?
Kutyának hasmenés ellen mit kell adni?
Azt olvastam a kölyöktáp meg a rendes felnőtt táp is 100%-ban megfelel a kutyának? Egy könyvben nem ezt olvastam?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!