Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek ebben az esetben?

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek, ha van két kutyátok egy nagy testű és egy kis testű és több év együttélés, jól nevelés után a nagy minden előzmény nélkül pillanatok alatt hirtelen szétharapná a kicsit amibe a kicsi bele hal?

Mit tennétek ezek után a nagy kutyával?

Vannak rajtuk kivül más állatok is a háznál. Valakivel történt hasonló?


2019. ápr. 21. 17:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Külső szemmel én is azt mondanám, hogy megy a háztól, de ha valaki szeret egy állatot nem tudja kitenni csak úgy több év után... nem egyszerű ez
2019. ápr. 22. 20:09
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudnék benne többet megbízni. Nem adnám oda akárkinek, de kisgyerekes családnak sem. Nyomon követném a sorsát azért. De a többi állat életét egy agresszív kutya miatt nem kockáztatnám.
2019. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled én is így gondolom. De egyebként nem egy agresszív kutya, én pl ki se néztem volna belőle, de sztem a gazdaja sem.
2019. ápr. 23. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!