Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya megindul egy vad...

Ha egy kutya megindul egy vad után, hallgatna rám?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, ilyenkor nem figyel senkire, csak megindul utáns, és eltéved... Mit lehet ilyenkor tenni? Be lehet tanítani a kutyát, hogy maradjon?
2010. júl. 5. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én pár napja hívtam be a kutyámat egy őzről, 10 méterre beérte és visszajött ahogy hívtam, de ez sok sok éles helyzet és küzdelem mire ezt elértük.
2010. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én bármikor vissza tudom hívni a kutyámat a vadról, mert meg van nevelve és már nem olyan fiatal, hogy utol tudná érni. Szóval ha egy kutya jól meg van nevelve, rendben vannak a falkaviszonyok, akkor le kell tudnod hívni. De egyébként nem jellemző, hogy nagyon messzire elszaladna utána, mert hamar rájön, hogy nincs esélye és ilyenkor inkább visszamegy a gazdihoz.
2010. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!